12. 10. 2022
Pár střípků z prvního dne na adaptačním pobytu.

Cesta z Prahy proběhla ve veselé náladě. Děti si zpívaly písničky a těšily se, až dorazíme do cíle.

Po chutném obědě a zabydlování na pokojích na nás čekaly úvodní seznamovací hry ve skupinách. Během odpoledne jsme si užili hodně legrace při vzájemném kreslení našich obličejů. Těla se protáhla během pohybových aktivit. Po svačině nás vtáhla do pravěkých časů interaktivní prezentace. Pro starší děti byly některé informace opakováním, ale mladší děti si. Večerní hra hry ve tmě se účastnily vyšší ročníky. První nabitý den nám završilo pozorování oblohy dalekohledem s paní učitelkou Jindrou Černou. Před spaním jsme si ještě po třídách přečetli pohádku, poslali úsměvy na dobrou noc, a pak jsme se již odebrali spokojeně do říše snů.