Díky přírodním vědám a technice poznáváme náš svět.

Naše škola je zaměřena na přírodní vědy. Žáci mají možnost navštěvovat odborná pracoviště ČVUT, odborníci z jednotlivých fakult se podílejí na výuce. Díky malým třídním kolektivům a velmi úzké spolupráci s rodiči dosahují žáci velmi dobrých výsledků.

Aktuality

Lvíčata v Centru umělé inteligence
14. 6. 2021

Lvíčata v Centru umělé inteligence

V pátek 11.6.2021 navštívila třída Architektů a Stavařů budovu ČVUT na Karlově náměstí. Zde nám studenti i zaměstnanci z Centra umělé inteligence při Fakultě elektrotechnické představili výsledky své práce - roboty, které zde samostatně vyvinuli, i ty roboty, které vznikly na základě spolupráce s dalšími univerzitami po celém světě.

Více informací
Lvíčata se učila první pomoci!
7. 6. 2021

Lvíčata se učila první pomoci!

Co je to vlastně první pomoc, proč je důležitá, jak se zachovat na co dát pozor. A taky co nedělat a co určitě udělat. To vše se učili žáci ze tříd UZŠ Lvíčata v rámci celodenního kurzu první pomoci.

Více informací
Lvíčata tiskla v 3D!
6. 6. 2021

Lvíčata tiskla v 3D!

Děti z UZŠ Lvíčata měly možnost přímo ve třídě vidět práci 3D tiskáren. Zástupci firmy Live. bit je seznámili s principem a použitím 3D tisku. Malí Strojaři a Informatici také měli možnost prozkoumat model auta vytištěného na 3D tiskárně.

Více informací