12. 10. 2022
Další den za námi a spoustu nových zážitků.

V úterý dopoledne probíhala ve všech třídách výuka s třídními učitelkami. Paní učitelky přizpůsobily program příjemnému slunečnému počasí a strávily s dětmi větší část dopoledne v okolním lese či u rybníka.

Do krásného rybníka Sykovec následovala část dětí paní učitelku Šárku o poledním klidu, aby zahájily otužování.

Děti dnes pokračovaly v programu s tématem pravěk, byly rozděleny do čtyř tlup stejně jako včera a hrály hry, kdy cílem bylo sbírat bobule či kořínky (různobarevná víčka), ty potom směňovat za zbraně na mamuty a zubry (šišky), které děti potom lovily. Odpolední program probíhal v okolních lesích kolem rybníka Sykovec. Hodně se u toho běhalo, bylo nutné ctít pravidla. Vesměs vše proběhlo v pohodě, všechny děti jsou zdravé, žádné zranění.

Po večeři probíhá ještě reflexe programu, pro mladší do 20 hodin, pro starší do 20.30.