Škola v přírodě
9. 5. 2023

Den první

Po cestě do Herbertova jsme navštívili krásné muzeum v Týně nad Vltavou. Dále nás čekala návštěva v Temelíně – tedy zatím jen v rámci infocentra, samotná elektrárna až někdy příště😊

Do destinace jsme dorazili okolo páté hodiny. V šest jsme si dali večeři a později jsme se ještě proběhli venku na trávníku před objektem. Pak už byla jen večerka. Zítra se těšíme na návštěvu Vyššího Brodu.

Den druhý

Celý den jsme strávili ve Vyšším Brodě. Na výběr bylo mnoho aktivit, prošli jsme křížovou cestu, podívali se na kanál, který vystavěli mniši, podívali se do kláštera, hráli bojovou hru a někteří navštívili i poštovní muzeum. Večer jsme si ještě společně zazpívali a uzavřeli společně celý den.

Třetí den

Dopoledne jsme strávili venku v lese nebo na sportovišti v areálu. Odpoledne jsme měli připravenou bojovou hru a večer jsme opět uzavřeli společně.