Soutěž PANGEA 2020

14. 4. 2020
V letošním ročníku soutěže PANGEA 2020 má naše škola dva finalisty. Tomáš Chum (5. třída) postupuje do celostátního finále z 1. místa, protože ve školním kole získal plný počet bodů. Teodor Pajurek (4. třída) skončil ve školním kole celkově na 38. místě z celkového počtu přibližně 10 000 účastníků čtvrťáků.

V jeho těsném závěsu zůstávají spolužáci Matěj Šonka a Václav Vokůrka, kteří se umístili v první stovce v rámci České republiky. A hned za první stovkou z celé ČR se umístil i Petr Zeman z 5. třídy. V rámci kraje Praha má UZŠ Lvíčata hned devět žáků mezi nejlepšími 100 účastníky! Je mezi nimi i František Ducháč, který soutěžil se čtvrťáky, ačkoli je žákem teprve třetí třídy.

Finalistům i dalším účastníkům gratulujeme a držíme pěsti do celostátního finále.

Mgr. Jindřiška Černá

UZŠ Lvíčata