Stravování

Žáci navštěvují Menzu Studentský dům. Skladba jídelníčku je přizpůsobena "spotřebnímu koši" podle vyhlášky č. 107/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Na www.strava.cz si máte možnost zvolit jednu ze dvou nabízených jídel na celý následující týden. Primárně je zvolena volba č.1.

Obědy si zde můžete přihlásit, a to nejpozději den předem do 8 hodin. V případě náhlé nepřítomnosti je možné odhlásit oběd i daný den do 8 hodin.

Na základě vaší loňské poptávky jsme se rozhodli vyjít vám vstříc a nabídnout možnost zajištění obědů pro vaše děti i bez toho, že by se pak účastnily programu školní družiny. Tato služba bude zpoplatněna měsíční částkou 100 Kč.

Protože na obědě za děti bude zodpovídat škola, musejí být přihlášené do školní družiny. Přihlášku najdete na webu školy v sekci základní dokumenty – formuláře a žádosti – přihláška do školní družiny. Je možné si také formulář vyzvednout ve škole na začátku školního roku.

14.06.2024 – 21.06.2024

Pondělí
PolévkaZeleninový vývar s písmenky
Hlavní jídlo1. Bratislavská vepřová pečeně, houskové knedlíky, 2. Krůtí prsa s grilovanou zeleninou, dušená rýže/americké brambory - Zeleninový salát
Úterý
PolévkaZeleninový vývar s bulgurem
Hlavní jídlo1. Kuřecí křídla, smažené hranolky, salát Coleslaw, 2. Vepřové žebírko na houbách, dušená rýže - Ovocný salát
Středa
PolévkaBramborová s houbami
Hlavní jídlo1. Vepřové výpečky, dušený špenát, bramborové knedlíky, 2. Boloňské lasagne - Okurkový salát
Čtvrtek
PolévkaZelná s uzeným masem
Hlavní jídlo1. Hovězí maso vařené, rajská omáčka, houskové knedlíky/vařené těstoviny, 2. Bramborová roláda s uzeným masem, kysané zelí, smažená cibulka - Mrkvový salát
Pátek
Polévkacelodenní výlet
Hlavní jídlo

ZMĚNA JÍDELNÍHO LÍSTKU VYHRAZENA!